Piht sooja

Kuidas on lood teil alaselja valude, külmetumise, jalgade külmuse ja põiepõletikuga? Kas vahel ikka annavad endast need mured märku?

Arvestades meie külma kliimat ei pane see mind imestama. Ka mina isiklikult olen kimpus külmade jalgade ning aegajalt kimbutavate alaselja valudega ülekoormusest. Selle jaoks soovitan teil panna soojemalt riidesse ja kui ka see ei aita siis võtta kasutusele pihasoojendaja, sest kui  meie piht on külm ja keha jahtunud on see ideaalne bakteritele probleemi tekitamiseks.

Mis see pihasoojendaja  õieti on?

Pihasoojendaja ehk haramaki (jaapani keeles „kõhumähis”) juured ulatuvad Jaapani 12. sajandi samuraide traditsioonidesse. Kunagi kanti seda Jaapanis peamiselt alusrõivana, kuid viimastel aastatel on kõhumähised leidnud tee tagasi Jaapani moodi nii moe- kui ka terviseaksessuaarina.

Kuidas see toimib? checca_mama_mare_blue_model-600x600

Keha keskosa soojendamisega ergutab Checca vereringet kogu kehas, soojendades selle kandjat luuüdist varbaotsteni, ilma et ta peaks end mässima paksudesse riidekihtidesse. Seega pole üllatav, et Jaapanis kõhumähiseid nii palju kantakse.

Looduslikust ja elastsest materjalist mugav Checca haramaki hoiab keha sisetemperatuuri kõrgena, mis aitab hoida käed ja jalad soojana, ükskõik kui külm väljas ka ei oleks.

Checca pihasoojendajad tagavad Teile mugava enesetunde aastaringselt, mitte üksnes külmadel talvepäevadel. Neid võib kanda ka suvel, kui konditsioneer viib tasakaalust välja meie keha loomuliku temperatuuri. Vaid ühe soojendajaga piha ümber hoiate keha soojana sealt, kust seda enim vajate.

FÜÜSILINE KASULIKKUS

Lühidalt on Checca kõhumähise tervisekasud järgmised.

  • Parem vereringe – soojendaja hoiab keha soojana, ergutades vereringet elutähtsates organites ja seega kogu kehas.
  • Kohene lõõgastus – soojendaja aitab Teil lõõgastuda, eriti magama minnes.
  • Parandab seedimist ja aitab hoida piha saledana
  • Kaitse – kaitseb keha keskosa õrna nahka külma, tuuletõmbuse ja muude kahjulike keskkonnategurite eest. Checca pihasoojendaja kaitseb ka neerusid, mis on traditsioonilise idamaade meditsiini järgi kauakestva tervise alus.
  • Soojem ja õhem – soojendab keha seestpoolt, aidates seega tõsta kogu keha temperatuuri, ilma et oleks vaja kanda pakse riidekihte.
  • Leevendus – leevendab alaseljavalu ja väiksemaid kõhuärritusi piirkonda soojendades, mis teadaolevalt aitab vähendada naistel menstruatsioonikrampide põhjustatud ebamugavustunnet.
  • Toetus – toetab kõhtu ja alaselga.
http://www.checca.eu/what_is_a_waist_warmer

Pihasoojendaja on ka hea variant rasedatele. Tänapäeval on riided tihtipeale üsna kallid ning kui kõht kasvab kiiresti võib ebameeldiv tuul pluusi saba alla sattuda. Et seda vältida  on Checca pihasoojendajal olemas variant rasedatele, mis on ka kergeks toeks kõhule, asendades tugevamaid bandaaže, mis võivad soonida. Lisaks on see hea abi ka kergemate alaselja valude korral, hoides vereringe töös.

Veel on see ideaalne lisaaksessuaar lastele. Et oma lapse tervist hoida on samad tootjad mõtelnud ka väiksemate vajadustele – immuunsüsteem tuleb hoida tugev. Super abimees, kui välja mängima minna, sest jope serv tõuseb ikka üles ning pluus tuleb püksist välja, pihasoojendaja on veel üks lisakiht külma ja haiguste vastu.1109-image-674 (1)

Checca tooteid saate osta nii minu käest otse, spordipoodidest kui ka tellida Checca.eu lehelt.

Toodet on mitut suurust, erivärvi ning ka mustriga, lastele lisaks swarovsky kivikestega http://www.checca.eu/shop

Piht sooja ja tervis korda!

Kelli Palmiste
Eviva OÜ